12174.
446. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
60 000 Ft
155,44 EUR, 171,43 USD
Bécsi bronz szobor, Franz Xaver Bergmann, fácán, hidegen festett, jelzett, sorszámozott, egyik lába sérült, korának megfelelő kopásokkal, h: 16 cm, m. 12 cm / Wiener Bronze, Franz Xaver Bergmann, signed, numbered, one foot damaged