12179.
446. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
100 000 Ft
259,07 EUR, 285,71 USD
Csorvássy István (1912-1986): Hippokratész. Jelzéssel, kopással, m: 52 cm