12142.
446. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Jelzés nélkül: madár faágon, aranyozott ón, márvány talapzaton, kopásokkal, h: 18 cm