12220.
446. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
95 000 Ft
246,11 EUR, 271,43 USD
Laczák Géza (1951-): Posztmodern kompozíció, fém, aranyozott fém, márvány talpon, hibátlan, jelzett, m: 41 cm