12186.
446. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
46 000 Ft
119,17 EUR, 131,43 USD
Pierre Félix Masseau (1869-1937): Ludwig van Beethoven német zeneszerző büsztje. Terrakotta. Jelzett, kopott, m: 43 cm