Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 110
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2929222
12175
446
80000
Sculptures, statuettes, plaques
Csorvássy István (1912-1986): Szoptató rab anya. Faragott fa, akasztható, kopással, 58x40 cm 2929237
12176
446
80000
Csorvássy István (1912-1986): Ősz Székelyföldön. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 50x35 cm 2929256
12177
446
50000
Csorvássy István (1912-1986): Imádkozó székely. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 44x33 cm 2929295
12178
446
200000
Csorvássy István (1912-1986): Beethoven a halottas ágyon. Faragott gyökér, fa lapon. A neves erdélyi szobrász életművének kiemelkedő darabja ez a nagyméretű gyökérfaragás. Jelzéssel, minimális kopással, tartólap korának megfelelő állapotban, 80x46 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
2929197
12179
446
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2239335
12180
446
160000
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
2354439
12181
446
36000
Ülő akt. XIX. sz. vége, jelzés nélkül. nagy méretű gipsz szobor. Ragasztott fejjel. m: 43 cm 2897175
12182
446
Szignózott jókívánság szobor (Wishing Well Sculptur), jelzéssel, keménycserép(?), hibátlan, m: 9,5 cm 2897180
12183
446
Világhy Árpád (1960- ): Egyiptomi nő, biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, m: 21 cm 2693030
12184
446
Pásztor. Faragott fa szobor. Régi, jelzés nélkül, szú nyomokkal 41 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION! 2848453
12185
446
Elefántos faragott zsírkő dísz. 9 cm 2824101
12186
446
46000
Pierre Félix Masseau (1869-1937): Ludwig van Beethoven német zeneszerző büsztje. Terrakotta. Jelzett, kopott, m: 43 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft