10 000 Ft
Nagy magyar atlasz. 158 szÃnes fÅ‘térkép és kétszázötvenhét melléktérképpel és névmutatóval. A Magyar Földrajzi Társaság megbÃzásából, ErÅ‘di Béla és Berecz Antal közreműködésével szerk.: Dr. Brózik Károly. Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), (8) p + 158 t. + 52 p. (Hiánytalan). Kiadói aranyozott, szecessziós félbÅ‘r-kötésben, sérült gerinccel, kissé kopott borÃtóval, elÅ‘zéklapon, cÃmlapon és néhány kevés lapon tulajdonosi bélyegzÅ‘vel, két lapon apró lapszéli sérüléssel.