Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1915. évre. Szerk.: Kugotwicz Károly és Bátky Zsigmond. Bp., 1914, Magyar Földrajzi Intézet Rt., 64 p. + 5 (kihajtható térképek) t. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, sérült térképekkel, a címlapon korabeli feljegyzésekkel.
1928 Magyar autotérkép, tervezte: Gergely Endre, 1 : 300.000, Bp., Kókai Lajos kiadása (M. Kir. Állami Térképészet), rajta Gyöngyös, Eger, Miskolc, Sátoraljaújhely, Hatvan, Tokaj, Nyíregyháza, Hajdúböszörmény városok térképével (1 : 75.000), kissé viseltes, koszos borítóval, 110x43 cm
1927 Budapest székesfőváros térképe, 1: 25.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, vászonra kasírozva, kis szakadásokkal, ceruzás bejegyzésekkel, 84x95 cm
cca 1900-1910 Plan-Anhang zu Baedeker's Reisehandbuch für Paris. (Párizs utcajegyzék és térkép). 38 p. + 9 t. (kétoldalas ill. kihajtható, színes térképek). Német nyelven. Egészvászon-kötésben.