cca 1900-1910 Magyarország a pragmatica sanctio előtt 1720. Tervezte: Dr. Acsády Ignácz, rajzolta: Kogutowicz Manó. 1 : 3.000.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 37x32 cm
cca 1900-1910 Strassen-Verzeichnis und Pläne von London. (London utcajegyzék és térkép). Leizpig, Breitkopf und Härtel, 44 p. + 5 t. (kétoldalas, színes térképek). Német nyelven. Egészvászon-kötésben.
cca 1900 2 db várostérkép a Pallas Nagy Lexikonából: Szabadka + Szeged (rajz.: Kogutowicz Manó), 1 : 15.000 - 1 : 21.000, az egyiken kis lapszéli szakadás, 15x24 cm és 30x24 cm
2 db Sopron térkép a Pallas Nagy Lexikonából: 1897 Sopron vármegye térképe. Tervezte: Gönczy Pál. 1 : 380.000. Bp., Posner Károly Lajos és Fia, 24x30 cm + Sopron város térképe, 1 : 15.600, egyik széle kissé sérült, 15,5x24 cm
Nagy magyar atlasz. 158 színes főtérkép és kétszázötvenhét melléktérképpel és névmutatóval. A Magyar Földrajzi Társaság megbízásából, Erődi Béla és Berecz Antal közreműködésével szerk.: Dr. Brózik Károly. Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), (8) p + 158 t. + 52 p. (Hiánytalan). Kiadói aranyozott, szecessziós félbőr-kötésben, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, előzéklapon, címlapon és...
Magyarország politikai térképe 1918-ban (az 1942-es határokkal). 1:2.500.000. Magyar Földrajzi Intézet Rt. Foltos, kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 26,5x39,5 cm