cca 1900 160 db kétoldalas térkép a Brockhaus lexikon 14. kiadásából, néhány magyar vonatkozású (osztrák-magyar vasút, népsűrűség, etnográfia, katonai), 25x31 cm
1943 Magyarország közigazgatási térképe. Keleti rész (Kárpátalja és Észak-Erdély). Nagyméretű térkép a magyarországi törvényhatóságok jegyzékével. 1 : 500.000. M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 104x86 cm
1863 Johnson Map of Austria, Turkey, and Greece. Ausztria, Magyarország, a Balkán és Törökország térképe. Színezett acélmetszet Constantinápoly látképével. / Colored map of Austria-Hungary with the image of Constantinople 67x47 cm
A Magyar Szent Korona Országainak politikai térképe, terv: Kogutowicz Károly, Magyar Földrajzi Intézet Rt. metszése és nyomása, 1:2.400.000. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 29×41,5 cm
cca 1910 A Balaton keleti része, a Velencei-tó, Veszprém és Székesfehérvár környéke. Katonai térkép, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, kissé viseltes, körbevágott, 56,5x39 cm