13433.
446. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
1900-1904 Kiadás-bevételi jegyzék, kézzel írt napló, négy éven keresztül vezetett feljegyzések hónapokra lebontva. Korabeli, kissé sérült egészvászon-kötésben.