https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek

Tételek száma: 99

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1955 Dutka Ákos (1881-1972) költő, író saját kézzel írt levele Földessy Gyula (1874-1964) Kossuth-díjas irodalomtörténész, kritikus részére, Máriaremete, 1955. nov. 1., egy beírt oldal, hajtott.
1
13481.

1955 Dutka Ákos (1881-1972) költő, író saját kézzel írt levele Földessy Gyula (1874-1964) Kossuth-díjas irodalomtörténész, kritikus részére, Máriaremete, 1955. nov. 1., egy beírt oldal, hajtott.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 Révay József (1881-1970) klasszika-filológus érdeklődő levele Détshy Károly mérnök részre, amelyben érdeklődik, hogy rokona-e Détshy Mihálynak, mert szeretne a Longos fordításáról beszélni vele, saját kezű aláírásával. + 2 db jegyzetlap
1
13482.

1956 Révay József (1881-1970) klasszika-filológus érdeklődő levele Détshy Károly mérnök részre, amelyben érdeklődik, hogy rokona-e Détshy Mihálynak, mert szeretne a Longos fordításáról beszélni vele, saját kezű aláírásával. + 2 db jegyzetlap

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1957 Hadova bulla avagy műemléki kis káté, humoros kézzel rajzolt és írt oklevél. Akvarell, tus, papír, üvegezett fakeretben. 65×35 cm.
1
13483.

1957 Hadova bulla avagy műemléki kis káté, humoros kézzel rajzolt és írt oklevél. Akvarell, tus, papír, üvegezett fakeretben. 65×35 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,30
EUR
,
1,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1958-60 Bécs, Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, A Magyar Nemzeti Galéria (MNG) főrestaurátorának kb. 50 db levele fiához, Sárdy Lóránt (1931-2014) festőművész, restaurátorhoz és feleségéhez, Kézdi-Kovács Lenkéhez, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus lányához, amelynek többségében beszámol restaurálási munkáiról a bécsi magyar követségen, többször említve a Collegium Hungaricumot is. Egyéb érdekes részlettel a kultúrális életről, hétköznapokról. Bécsi képeslapokon, Sárdy Brutus autográf aláírásával.
1
13484.

1958-60 Bécs, Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, A Magyar Nemzeti Galéria (MNG) főrestaurátorának kb. 50 db levele fiához, Sárdy Lóránt (1931-2014) festőművész, restaurátorhoz és feleségéhez, Kézdi-Kovács Lenkéhez, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus lányához, amelynek többségében beszámol restaurálási munkáiról a bécsi magyar követségen, többször említve a Collegium Hungari...

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
EUR
,
51,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1960 Nagymaros, Mattioni Eszter (1902-1993) képző- és festőművész autográf sorai üdvözlő kártyán, Török Rezső (1895-1966) író, újságíró részére, Visegrádra, két beírt oldal, borítékkal, autográf aláírással.
1
13485.

1960 Nagymaros, Mattioni Eszter (1902-1993) képző- és festőművész autográf sorai üdvözlő kártyán, Török Rezső (1895-1966) író, újságíró részére, Visegrádra, két beírt oldal, borítékkal, autográf aláírással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1960 Keleti László (1904-1972) színművész személyi nyilvántartó lapja, valamint önéletrajza
1
13486.

cca 1960 Keleti László (1904-1972) színművész személyi nyilvántartó lapja, valamint önéletrajza

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1960 Ascher Oszkár (1897-1965) színész, a budapesti Állami Déryné Színház igazgatójának gépelt levele Török Rezső (1895-1966) író, újságíró részére, autográf aláírásával, fejléces papíron.
1
13487.

1960 Ascher Oszkár (1897-1965) színész, a budapesti Állami Déryné Színház igazgatójának gépelt levele Török Rezső (1895-1966) író, újságíró részére, autográf aláírásával, fejléces papíron.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1961 Kisfaludy Stróbl Zsigmond (1884-1975) szobrászművész autográf újévi üdvözlő sorai, aláírással Völgyesi Ferenc (1895-1967) orvos, pszichiáter és hipnotizőr részére.
1
13488.

1961 Kisfaludy Stróbl Zsigmond (1884-1975) szobrászművész autográf újévi üdvözlő sorai, aláírással Völgyesi Ferenc (1895-1967) orvos, pszichiáter és hipnotizőr részére.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
EUR
,
10,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1961 Karinthy Ferenc (1921-1992) író autográf levele Frank Tibor történésznek, melyben jelzi, hogy nincs Karinthy kézirata amit adhatna neki, és antikváriumhoz tanácsolja. Egy beírt oldal, borítékkal.
1
13489.

1961 Karinthy Ferenc (1921-1992) író autográf levele Frank Tibor történésznek, melyben jelzi, hogy nincs Karinthy kézirata amit adhatna neki, és antikváriumhoz tanácsolja. Egy beírt oldal, borítékkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
EUR
,
45,71
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1963 Verebes Károly (1920-1987) színművész személyi nyilvántartó lapja, valamint önéletrajza
1
13490.

cca 1963 Verebes Károly (1920-1987) színművész személyi nyilvántartó lapja, valamint önéletrajza

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1963 Soós Edit (1934-2008) színművész személyi nyilvántartó lapja, valamint saját kézzel írt önéletrajza
1
13491.

cca 1963 Soós Edit (1934-2008) színművész személyi nyilvántartó lapja, valamint saját kézzel írt önéletrajza

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
EUR
,
13,71
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1965-1973 Szepessy Tibor (1929-2018) klasszika-filológus, egyetemi tanár 2 kontrollszerkesztői jelentése Détshy Mihály Apuleius-fordításáról, gépeltek, az egyiken Szepessy autográf aláírásával, a másikon egy harmadik személytől származó jegyzettel, 2 gépelt oldal
1
13492.

1965-1973 Szepessy Tibor (1929-2018) klasszika-filológus, egyetemi tanár 2 kontrollszerkesztői jelentése Détshy Mihály Apuleius-fordításáról, gépeltek, az egyiken Szepessy autográf aláírásával, a másikon egy harmadik személytől származó jegyzettel, 2 gépelt oldal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz