Schubert, Suppé, I. Vincze - Hungarian State Symphony Orchestra, András Kórody, Németh Gyula - Rosemunde (Overture) / Poet And Peasant (Overture) / Movimento Sinfonico.
Vinyl, LP. Qualiton. Magyarország, 1962. a lemez jó állapotban, a cimke laminálása sérült, a borító kissé kopottas
Alexander Slobodyanik, Ferenc Liszt - Sonata In B Minor / Hungarian Rhapsody No. 6.
Vinyl, LP, Album. Melody, Melodia, Melodiya vagy Melodija. Szovjetunió. jó állapotban
Mozart, Miskolc Symphony Orchestra, Péter Mura - Idomeneo, Ré Di Creta / Symphony In A Major K.134.
Vinyl, LP, Stereo. Hungaroton. Magyarország, 1973. jó állapotban
Niccol? Paganini, Ernest Chausson, Mária Bálint, Budapest Philharmonic Orchestra, György Lehel - Violin Concerto In D Major / Po?me.
Vinyl, LP, Album. Hungaroton. Magyarország, 1977. jó állapotban
Szentháromság-Szent Szergij Kolostor Kórusa, Moszkvai Teológiai Akadémia Kórusa - Pravoszláv Kórusok, A Kulikovói Győzelem 600. Évfordulójára. Hungaroton - Melodia. Magyarország, 1981. jó állapotban
Hungarian Radio And Television Children's Chorus, László Csányi - European Nations' Children's Songs.
2 x Vinyl, LP, Album. Hungaroton. Magyarország,1985. jó állapotban