Zenei bakelit lemezek, CD-k, DVD-k Tételek száma: 448
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2861617
16638
446
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Mozart, Beethoven, Vivaldi - Romantic Violin Music. CD, Palette PAL098, Európa, 1996 2861626
16639
446
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Rost Andrea - Colours. CD, MTVA 1173, Magyarország 2861634
16640
446
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Párizs a század elején - Nagy zenetörténet. CD, Hungaroton, BRSB 0094, Magyarország, 1997. Respighi, Varése, Manuel de Falla. 2860808
16641
446
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Johann Strauss II, Wiener Johann Strauss Orchestra, The London Symphony Orchestra - An Der Schönen Blauen Donau. CD, A-Play Classics - 9015-2, Europe, 1996 2861294
16642
446
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Beethoven - Fidelio. Complete without spoken dialogues. 2xCD, URN 22.246, 2003 2861671
16643
446
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Andrea Rost, Donizetti, Bruce Ford, Anthony Michaels-Moore, Alastair Miles, London Voices, The Hanover Band, Sir Charles Mackerras - Lucia Di Lammermoor. 2xCD, Album, Sony Classical - S2K 63174, US, 1998. Kis szövegkönyvvel a díszdobozban. A díszdobozon kis sérülés. 2854347
16644
446
Music LP-s, CD-s, DVD-s
The Colt Country Hit Mix.
Casette, Compilation. CBMC. Magyarország, 1998. jó állapotban 2860794
16645
446
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Esterházy Ensemble. "Komponier er mehr fürs Baryton" CD, AT-E38-04-01-001, 2004. Haydn és Tomasini művekkel. 2861631
16646
446
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Widor-Boellmann. Symphony No.5 - Suite Gothique. CD, Point Classics-2671882, Hollandia/Netherlands, 1996 2861609
16647
446
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Classical Christmas. Pastorale. Bach, Albinoni, Schütz, Esterházy, Franck. CD, MZA-055, Magyarország, 2000 2861538
16648
446
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Maria Callas - Casta Diva. Bellini, Wagner és Verdi művekkel. CD, Prism Leisure PLATCD 930, Anglia/UK, 2003 2861570
16649
446
Music LP-s, CD-s, DVD-s
The World of Opera. Mirella Freni - Giuseppe Sabbatini - Luciano Pavarotti - Luis Lima and more.. 2xCD, ZYX 121014-2, 1996. Sérült, törött borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft