Falk Géza: Mindentudó zenei zsebkönyv. Bp., 1936, Rózsavölgyi és Társa, 256 p. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, néhány körbevágott lappal.
cca 1900-50 6 db régi magyar kotta, többön magyar sztárok a borítón (Hajmássy Ilona, Nagfkovácsi Ilona stb.), részben kissé sérült, egyik gerince ragasztott
1957 Kis kezek, nagy mesterek. Könnyű átiratok régi és új szerzők népszerű műveiből zongorára, kétkézre. Bp., 1957, Zeneműkiadó, 64+(2) p. Kiadói spirálfűzéses papírkötés. Megjelent 5800 példányban.
Vegyes zenei tétel, 4 db,
Magyar zenei ereklyék. A régi magyar zene kincseiből. 1672-1838. Thököly és Rákóczi korabeli kuruc nóták. Szerk.: Huber Sándor. Bp., én., Rozsnyai Károly. Félvászon-kötésben, az elülső borító szakadozott, gyűrött, szakadt, a hátsó borító hiányzik.;
Kolligátum zenei művekből, benne Berecz Ede: Nemzeti Lant 25 legújabb és legkedveltebb magyar népdal zonogorára. 37-ik mű I-V. füzet és mások. Kopott félvászon-kötésben.;
Zeneköltők albuma. Operettek, szalonpiécek, táncok, dalok, cabaret-számok és kuplék gyűjteménye. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, egy kijáró lappal.;
Sas Náci Nótáskönyve. Bp.,1914, Nádor Kálmán. Kopott félvászon-kötésben.