1943 Madaras Árpád: Szájharmonika iskola és album. Bp., 1943, szerzői kiadás (Zeneműny.), 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, rossz állapotban, ázásnyomokkal.
1948 Kola József: Elméleti és gyakorlati harsona-iskola. Nádor Expressz Iskolái. Bp., 1948, Nádor Kálmán kiadása, 64 p. Kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos.
cca 1890-1985 Dankó Pista daltársulatának 3 db műsorfüzete + "Ez a világ mi vóna..." c. nóta dalszövege, sérült + 2 db modern Dankó Pista emlékkiadvány
A hetvenötéves Magyar Állami Operaház. 1884-1959. Bp., 1959, Magyar Állami Operaház. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 5500 példányban.
1905-1919 2 db régi kotta: Bloch József: Kettősfogások iskolája hegedüre a kezdő foktól a legmagasabb kiképzésig. Levált borítóval, az utolsó 4 lapon hiánnyal, 54 p. + J. F. E. Halévy: Die Jüdin. Musik für Alle XIII Band, Nr. 152. Kisebb szakadásokkal, 18 p.
Szőnyi Erzsébet emlékére. Szerk.: dr. Márkusné Natter-Nád Klára. Bp., 2020., Magyar Kodály Társaság - Magyar Kórusok, Zenekarok és Népzenei Együttesek Szövetsége - Kóta. Kiadói kartonált papírkötés