Amerikai Egyesült Államok 1929-1958. "Western Electric Sound System" jelzett Ag gomblyukjelvény (2,29g/0.935/6,5x27mm) T:2
USA 1929-1958. "Western Electric Sound System" hallmarked Ag buttonhole badge (2,29g/0.935/6,5x27mm) C:XF
Bulgária ~1960. "Bulgária 1300 éves" aranyozott fém kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti de sérült tokban T:UNC
Bulgaria ~1960. "1300 years old Bulgaria" gilt metal decoration with original ribbon, in original but damaged case C:UNC
Bulgária ~1960. "Munka Érdemrend arany fokozat" aranyozott fém kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti tokban T:AU
Bulgaria ~1960. "Order of Labor gold class" gilt metal decoration with original ribbon, in original case C:AU
Finnország 1977. "Barna Viktor-kupa 1977 Helsinki" aranyozott Br díjérem hátlapon "Női csapat" gravírozással, finn nyelven T:1-
Finland 1977. "Victor Barna CuP 1977 Heldinki" gilt Br award medal with "Women's team" enagraving on the back, in Finnish C:AU