Románia 11db-os, jórészt sérült jelvényből álló tétel, közte ~1950. "Szatmárnémeti Ifjúsági Club" zománcozott bronz jelvény + "román címer" zománcozott bronz sapkajelvény T:XF,VF tűhiány
Romania 11pcs, mostly damaged badge lot, within ~1950. "Clubul Tineretului Satu Mare (Satu Mare Youth Club)" enamelled bronze badge + "Romanian coat of arms" enamelled bronze cap badge C:XF,VF missing pin
Szovjetunió 1956. "Szűzföldek Fejlesztéséért Érem" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:1
Soviet Union 1956. "Medal For the Development of Virgin Lands gilt metal medal with ribbon C:UNC
Szovjetunió 1978. "Szojuz-gázvezeték építésének emlékére" fém kitüntetés mellszalagon, tokban (37mm) T:UNC Soviet Union 1978. "For the Construction of the Main Natural Gas Pipeline Soyuz" metal medal with ribbon, in plastic case (37mm) C:UNC
Szovjetunió ~1990. "A 12. ötéves terv alatt végzett munkáért" Al jelvény kitöltetlen igazolvánnyal T:1
Soviet Union ~1990. "For Communist Labor during 12th Five-Year Plan" Al badge with unfilled document C:UNC
5db-os vegyes, az 1848-49-es Szabadságharcra megemlékező emlékérem és kitűző tétel, közte 1978. "Forradalmi Ifjúsági Napok 1848-1978" részben műgyantás fém lemezkitűző (51mm) T:XF,VF az egyikről letört a tű