Ausztria DN "Bécsi főegyházmegye" jelzett Ag emlékérem dísztokban (25,66g/0.900/40mm) C:AU
Austria ND "Archdiocese of Vienna" hallmarked Ag commemorative medallion in case (25,66g/0.900/40mm) C:AU
Ausztria DN "Bécsi Mezőgazdasági Kamara / Különleges érdemekért" ezüstözött bronz érdemérem gravírozással (60mm) T:AU ph.
Austria ND "Wiener Landwirtschaftskammer / Für besondere Verdienste" silvered bronze medallion with engrave (60mm) C:AU edge error
Brazília 1988. "A bauxit, timföld és alumínium vizsgáló bizottság (ICSOBA) / Sao Paulo 1988" bronz emlékérem (70mm) T:AU
Brazil 1988. "International Committee for the Study of Bauxit, Alumnia and Aluminium (ICSOBA) / Sao Paulo 1988" bronze commemorative medallion (70mm) C:AU
Dél-Korea 1994. "Philakorea - Bélyeg Világkiállítás" kétoldalas, névre szóló jelzetlen Ag(?) emlékérem fa dísztokban (159,38g/60mm) T:AU (eredetileg PP) apró ph.
South Korea 1994. "Philakorea - World Stamp Exhibition" double-sided, unmarked Ag(?) commemorative medal with name in wooden case (159,38g/60mm) C:AU (originally PP) small edge errors
Egyesült Arab Emírségek DN "Dubaj" aranyozott és ezüstözött emlékérem (40mm, 2xklf) T:1- (eredetileg PP) fo., egyiken karc
United Arab Emirates ND "Dubai" gilt and silvered medallions (40mm, 2xdiff) C:AU (originally PP) spotted, one with scratch
Franciaország 1856. "1856. június 14." kétoldalas, jelzetlen Ag emlékzseton III. Napóleon fia, Napóleon Lajos herceg keresztelőjére. Szign.: Caque (2,05g/15mm) T:XF ü., kis ph., patina
France 1856. "14th June 1856" double-sided, unmarked Ag commemorative token for the baptismal of Napoleon III's son, Prince Louis Napoleon. Sign: Caque (2,05g/15mm) C:XF ding, small edge error, patina
Franciaország 1884. "Victor Hugo / Né a Besancon (doubs) le 26 Février 1802" kétoldalas bronz emlékérem, peremén jelezve. Szign.: A. Borrel (69mm) T:2 ph. / France 1884. "Victor Hugo / Né a Besancon (doubs) le 26 Février 1802" double-sided bronze commemorative medallion, hallmark on edge. Sign.: A. Borrel (69mm) C:XF edge error
Franciaország 1950. "Chaine des Rotisseurs Gasztronómiai Társaság 1248-1950" ezüstözött bronz kétoldalas emlékérem, Szign.:Albert David (63mm) T:1-
France 1950. "Chaine des Rotisseurs Gastronomic Company 1248-1950" silver plated two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Albert David (63mm) C:AU