Franciaország 1987. "Gazdasági és Szociális Tanács / Francia Köztársaság" peremén jelzett bronz emlékérem. Szign.: Chauvenot (70mm) T:1-,2
France 1987. "Conseil Économique et Social / République Française" bronze medallion, marked on the edge. Sign: Chauvenot (70mm) C:AU,XF
Hongkong ~1997. "Legislative Council" bronz emlékérem, fa dísztokban (70mm) T:1
Hong Kong ~1997. "Legislative Council" bronze commemorative medallion in wooden display case (70mm) C:UNC
Japán 1964. "Kanagawa prefektúra - Iwataro Uchiyama kormányzó" kétoldalas bronz emlékérem eredeti dísztokban. Iwataro Uchiyama (1890-1971) 1912-ben csatlakozott a Külügyminisztériumhoz, ahol kinevezték a spanyol követség titkárának. 1943-ig dolgozott a külügynél, több mint 20 évet töltött Dél-Amerikában. 1947-től húsz éven át töltötte be a kanagawai prefektúra kormányzói tisztségét, eközben vezette az Ázsiai Jó Szomszédok Mozgalmat, amelynek célja a délkelet-ázsiai országokkal való kapcsolatok javítása volt, illetve a Fülöp-szigeteknél is közbenjárt, mivel az ország blokkolta a japán ENSZ-csatlakozást. (40mm) T:AU
Japan 1964. "Kanagawa Prefecture - Governor Iwataro Uchiyama" double-sided bronze commemorative medal in original decorative case. Iwataro Uchiyama (1890-1971) joined the Ministry of Foreign Affairs in 1912 and was appointed secretary of the Spanish embassy. He worked at the Foreign Ministry until 1943, spending more than 20 years in South America. From 1947, he held the position of governor of Kanagawa prefecture for twenty years, during which he led the Asian Good Neighbors Movement, whose aim was to improve relations with Southeast Asian countries, and also intervened with the Philippines, as the country blocked the Japanese UN connection. (40mm) C:AU
Kanada ~1970. "Tartományi címerek és virágok" kétoldalas emlékérmek (6xklf) T:AU,XF
Kanada ~1970. "Provincial Arms and Flowers" two-sided medallions (6xdiff) C:AU,XF
Kanada DN 12xklf fém emlékéremből álló tétel, a Kanada államairól és területeiről szóló sorozat tagjai (32mm) T:1- patina
Canada ND 12xdiff metal medallion lot about Canada's states and territories (32mm) C:AU patina
Lengyelország 2001. "75 éves a PKP (Lengyel Államvasutak)" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem, támasztóval, eredeti tokban (70mm) T:1-
Poland 2001. "75th anniversary of PKP (Polish Railways)" two-sided, silver patinated bronze medallion, with support, in original case (70mm) C:AU
Lengyelország DN "II. János Pál pápa" ezüstözött bronz emlékérem (35mm) + "II. János Pál pápa - Könyörögj érettünk - Czestochowa" ezüstözött bronz emlékérem (35mm) T:2
Poland ND "Papiez Jan Pawel II" silver plated bronze commemorative medal (35mm) + "Jan Pawel II. Pont. Max. / Ora Pro Nobis - Czestochowa" silver plated bronze medal (35mm) C:XF
Luxemburg DN "A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme / Nemzetközi Turisztikai Szövetség)" egyoldalas aranyozott, zománcozott fém emlékérem dísztokban, hátoldalán "Huguenin Locle" gyártói jelzéssel (70mm) T:1 a tokon pár karc
Luxembourg ND "A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme)" one-sided, gilt, enamelled metal medallion in its original hardcase, with "Huguenin Locle" maker's mark on the back (70mm) C:UNC a few scratches on the case