Németország 2009. "Marshallplan - Deutschlands aufbau - seit 3. April 1948 / 60 Deutsche Jahre - Deutsche Post" jelzett Ag emlékérem (15,05g/0.999/36mm) T:UNC (eredetileg PP)
Németország 2023. "IBRA (International Briefmarken Ausstellung) - World Stamp Exhibiton Essen May 25-28, '23" aranyozott, Németország körvonalait ábrázoló medál füllel, nyakszalaggal, eredeti dobozában (~90x67mm) T:UNC
Németország DN "Westfaleni Evangélikus Egyház" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:UNC
Germany ND "Evangelische Kirche von Westfalen" two-sided bronze medallion (70mm) C:UNC
Németország DN. "Albrecht Dürer: Imádkozó kezek" alapján készült porcelán plakett a meisseni porcelánmanufaktúra jelzésével (102mm) papírtokban T:1 Germany ND. based on "Albrecht Dürer: Praying Hands" with the sign of Meissen porcelain manufactory (102mm) in paper case C:UNC
Olaszország 1978. "Vercelli" városi kitüntető emlékérem gyártói dísztokban (50mm) T:AU patina
ITaly 1978. "Vercelli" municipial award commemorative medallion in original case (50mm) C:AU patina
Olaszország DN "Bolognai Önkormányzat" peremén jelzett Ag emlékérem (10,12g/0.900/28mm) T:AU,XF patina Italy ND "Comune di Bologna" Ag medallion hallmarked on the edge (10,12g/0.900/28mm) C:AU,XF patina