Militária

Tételek száma: 142

~1930-1940. Fém levente felvarró (58x39mm) T:AU kis oxidáció
33166.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00
~1930-1940. "Kinizsi Pál Csapat-altisztképző Iskola Jutas" hadifém díjérem (41mm) T:AU,XF patina
33167.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
11
1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina, kis ph Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:XF patina, small edge error NMK 427.
33168.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
1939. "Magyar Arany Vitézségi Érem" aranyozott bronz kitüntetés, peremen "BRONZ" fémjel. Eredeti kopott, hiányos mellszalagon. Szign.: Berán T:VF több karc és ph. NMK.: 431.
33169.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57
33170.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
194,30
214,29
33171.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
194,30
214,29
33172.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29
1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" bronzozott hadifém kitüntetés, modern szalagon T:XF helyenként hiányos bronz réteggel NMK.: 439.variáns
33173.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
1940. "Nemzetvédelmi Kereszt" ezüstözött bronz kitüntetés modern mellszalagon T:XF  Hungary 1940. "National Defense Cross" silver plated bronze decoration on modern ribbon C:XF  NMK 442.
33174.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" (3x) Zn és ezüstözött Zn emlékérmek modern, illetve nem hozzáillő mellszalagokon. Szign.: Berán T:AU,XF közte oxidáció, kopott ezüstözés, viseltes szalag Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" (3x) Zn and silver plated Zn medals on modern or not matching ribbons. Sign.: Berán C:AU,XF with oxidation, worn silver plating, worn ribbon in it NMK 428.
33175.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül és fül nélkül (2db). Szign.: Berán T:2,2- oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon, and without ear (2pcs). Sign.: Berán C:AU oxidation NMK 428.
33176.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: Berán T:XF oxidáció  Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.: Berán C:XF oxidation  NMK 428.
33177.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft