Militária Tételek száma: 142
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2742248
33214
446
Military
Numizmatika
~1970-1980. "Kiváló Szakaszparancsnok" aranyozott műgyantás jelvény (40x32mm) T:1- 2868708
33215
446
Military
Numizmatika
~1970-1980. "VÉDJÜK ÉPÍTJÜK SZOCIALISTA HAZÁNKAT MN 2986 (164. általános műszaki zászlóalj) PAKS" egyoldalas bronz emlékplakett (80x72mm) T:XF 2742254
33216
446
Military
Numizmatika
~1970-1980. "Élenjáró Századparancsnok" ezüstözött műgyantás jelvény (40x32mm) T:1- 2742252
33217
446
Military
Numizmatika
~1970-1980. "Élenjáró Rajparancsnok" ezüstözött műgyantás jelvény (40x32mm) T:1- 2778910
33218
446
500
Military
Numizmatika
1978. "I. Konferencia '78. - A Magyar Néphadsereg a Környezetvédelemért" egyoldalas öntött bronz emlékplakett (71x55mm) T:1- 2910866
33219
446
Military
Numizmatika
~1980. "Magyar Néphadsereg 8354 - 20 / Veszprém" az 54. honi rádiótechnikai ezred emlékplakettje, eredeti tokban (99mm) T:AU kis patina 2776530
33220
446
Military
Numizmatika
1985. "Budapest Fővárosi Hadkiegészítő Parancsnokság 1955-1985" festett bronz jelvény T:1 2886952
33221
446
Military
Numizmatika
1987. "40 éves a Haditechnikai Intézet" kétoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:AU,XF 2830682
33222
446
Military
Numizmatika
1988. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség)" részben festett, aranyozott bronz emlékérem, eredeti tokban (70mm) T:1- 2950048
33223
446
Military
Numizmatika
~1988. "Honvédelmi Érdemérem 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban + DN "Magyar Honvédelmi Szövetség - 30" egyoldalas bronz emlékérem tokban (~74mm) + 4db különböző műgyantás/festett "MHSZ" kitűző T:AU,XF 2879904
33224
446
Military
Numizmatika
Szentirmai Zoltán (1941-) 1991. "VIII. Nemzetközi Katonazenekari Fesztivál - 1991. VI. 27-30 Debrecen" nagyméretű bronz emlékplakett (104mm) T:AU 2778874
33225
446
Military
Numizmatika
Rózsa Péter (1936-2015) 1997. "30 éves a Kossuth Lajos Katonai Főiskola" egyoldalas öntött bronz emlékérem (32mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft