Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
EgyĂŠb
1
10539.
Elz. de Sabran jelzéssel: Vár látképe (Franciaország v. Ausztria?), 1891. Olaj, fatábla. Hátoldalán bécsi képkeretező korabeli címkéjével és töredékes raglappal (...Gustav Wien...?). Dekoratív, antik fakeretben. 27x41 cm
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
EgyĂŠb
1
10541.
XX. sz. elején működött magyar festő: Kalapos hölgy portréja, 1909. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Balra lent Restaurált. Paszpartuban. 57,5×46,5 cm. / Hungarian painter: Lady in hat, 1909. Oil on canvas, unsigned. Restored.
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
EgyĂŠb
1
10542.
MJ monogram jelzéssel (balra lent, keret által kissé takarva), XIX. sz. vége: Erdei alkony vadkacsákkal. Olaj, vászon. Restaurált, dublírozott. Hátoldalán BÁV 98. aukció címkéjével. Dekoratív fakeretben. 60x49 cm
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
EgyĂŠb
1
10544.
Toth jelzéssel, XIX. sz. magyar festő: Hajótöröttek mentése. Akvarell, papír. Hátoldalán Országos Szépművészeti Múzeum kiviteli bélyegzőjével. Üvegezett fakeretben. 9x14 cm
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
EgyĂŠb
1
10545.
Közel-keleti szignózott miniatúra (20x10 cm), berakásokkal rendkívül gazdagon díszített üvegezett keretben, szép állapotban, kis sérülésekkel, 37x27 cm
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
EgyĂŠb
1
10546.
Mandl 1842 jelzéssel: Ernst Maximilian Hermann von Gaffron-Oberstradam (1797-1870) jogász, poltikus, a porosz felsőház tagjának portréja. Olaj, vászon, korabeli fa táblán. Jelzett, szélén kis sérülésekkel. 20x15 cm
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
EgyĂŠb
1
10548.
Jelzés nélkül, feltehetően 1940-50 körül működött alkotó: Hófehérke és a hét törpe. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 80x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Unsigned, probaly around 1940-50: Snow White and the Seven Dwarfs. Oil on canvas, slightly damaged. Framed. 80x110 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
EgyĂŠb
1
10549.
Jelzés nélkül, 1920-30 körül működött magyar festő (Rudnay Gyula növendéke?): Hölgy enteriörben. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80x60cm
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.