10622.
448. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
Gáspárdy A. (?-?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 23×27,5 cm