10758.
448. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
3 000 Ft
9
Liszt Ferenccel kapcsolatos tétel, össz. 3 db, mindegyik üvegezett fakeretben: Olvashatatlan jelzéssel: Liszt Ferenc portréja. Rézkarc, papír, 11,5x10 cm. + Ex muzicis Liszt F, Liszt Fanny autográfaláírásával, 13x6,5 cm és Liszt szövetkép. 16,5x10 cm