10542.
448. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
60 000 Ft
155,44 EUR, 171,43 USD
MJ monogram jelzéssel (balra lent, keret által kissé takarva), XIX. sz. vége: Erdei alkony vadkacsákkal. Olaj, vászon. Restaurált, dublírozott. Hátoldalán BÁV 98. aukció címkéjével. Dekoratív fakeretben. 60x49 cm