10785.
448. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel: 2 db I. világháborús életkép osztrák-magyar katonákkal. Rézkarc, papír. Paszpartuban, üvegezett fakeretben, 15x12 cm és 16,5x20,5 cm