Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
18 000Ft 46,63EUR, 51,43USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Olvashatatlan jelzéssel (H. K...), feltehetően német v. osztrák festő, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Táj házzal. Olaj, vászon. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 226/2003 számú bírálati címkéjével. 21x26 cm