10800.
448. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Jelmeztervek, XX. sz. második fele. Vegyes technika, papír, kartonra kasírozva, feltekerve, lapszéli kisebb sérülésekkel. 29x41 cm.