10748.
448. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
4 800 Ft
Sacher jelzéssel, XIX. sz. második fele: 5 db grafika (portrék, tanulmányok). Ceruza, papír, vegyes állapotban (sérülésekkel, ázásnyomokkal), 28,5x24 cm és 47x31,5 cm között