Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10551.
Munkácsy Mihály festménye után, ismeretlen festő: Vihar a pusztán. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán autográf felirattal 1957-ből. Faragott fakeretben. 86x121 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10556.
Szatmáry Sz. J. jelzéssel: Enteriőr festményekkel. Olaj, vászon. 80x62 cm. Dekoratív fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10558.
Szöllősy János (1884 -?): Lányka. Olaj, vászon. 90x60 cm. Dekoratív fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10559.
Vásárhelyi L jelzéssel, működött a XX. sz. első felében: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. Hátoldalán 1930-40 körüli raglapon feliratozott. 80x60 cm
10560.
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül működött (magyar?) festő: Mediterrán város. Olaj, karton. Hátoldalán 26.II.40 datálással. 38x50 cm. Dekoratív fakeretben.