Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10792.
Olvashatatlan jelzéssel, 1920-40 k., feltehetően magyar alkotó, 2 db mű: Parkrészletek. Színes ceruza, papír, egyik jelzett, üvegezett fakeretben, mindkét keret hátoldalán Hoffmann Ferencz budapesti képkeretező korabeli címkéjével. 24x33 cm
10800.
Olvashatatlan jelzéssel: Jelmeztervek, XX. sz. második fele. Vegyes technika, papír, kartonra kasírozva, feltekerve, lapszéli kisebb sérülésekkel. 29x41 cm.
10801.
Olvashatatlan (Wolleck?) jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50x100 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!