4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
4 db munkásmozgalmi témájú rézkarc: Kórusz József (1927-2010): Szamuely Tibor. Jelzett, a lap széle koszos, 29,5x20 cm + Olvashatatlan jelzéssel: 39-es dandár. 29,5x19 cm + Jelzés nélkül: Landler Jenő. A lap kissé ázott, 29x19,5 cm + Első szabad május 1. 29x19,5 cm