36 000 Ft
Münich Mikes Ödön (1878-?), nagyváradi festő, 1896-1904 között Nagybányán tanult: Csendélet porcelán figurával. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. Korabeli, kissé sérült fakeretben. 30x36,5 cm / oil on board, signed lower right. framed