10332.
448. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
9 000 Ft
Nagy Zoltán (1916-1987): Bartók Béla. Rézkarc, papÃr, jelzett, számozott a hátoldalán (009), 26×19 cm + emléklap Nagy Zoltán által tervezett bélyeggel és bélyegzéssel 1971-bÅ‘l a Belvárosi Bartók hetek alkalmából + mini-prospektus + emléklap Dick György részére, aranyozott vászonmappában, 90. Bartók Béla felirattal (a zeneszerzÅ‘ 90. születésnapja alkalmából)