Festmények és grafikák Tételek száma: 531
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2973592
10158
448
Gera Éva (1923-1996): 11 db linómetszet. 6 db jelzett. Lapméret 25x17 cm 2967576
10159
448
Gergely Pál (?-?): Szépasszonyvölgy, Eger. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, 23,5×30 cm 2965702
10160
448
Glatz Oszkár (1862-1958)-Prihoda István (1891-1956): Almát hámozó lány. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, 36x28 cm 2950440
10161
448
15000
Goikené Szabó Marianna (1954-): Görög sziget (vitorlások). Akril, vászon. Jelezve jobbra lent. 50x40 cm 2839271
10162
448
24000
Gráber Margit (1896-1993): Varrónő, 1956. Kréta, szén, papír, jelezve balra lent, lap teteje papírra kasírozva, papír teteje kartonra ragasztva. Karton hátoldalán autográf felirattal. Papír hátoldalán 1990 előtti MNG kiviteli és Vámhivatali pecséttel. 24×32 cm. 2839172
10163
448
Gráber Margit (1896-1993), kétoldalas mű: Alakok, arcok (tanulmányok), 1940. Ceruza, papír, jelezve mindkét oldalán. 24×21,5 cm. 2839368
10164
448
24000
Gráber Margit (1896-1993): Varrónő, 1946. szén, papír, jelezve jobbra lent. 43×30,5 cm. 2839188
10165
448
42000
Gráber Margit (1896-1993): Gondolkodó lány, 1982. Pasztell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 61×43 cm. 2888677
10166
448
3200
Stefan Grecu (?-?): Szentendre. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 14,5x21 cm 2805751
10167
448
Stefan Grecu (?-?): Halászbástya, Budapest. Akvarell, tus, papír, jelzett, 25x17 cm 2820768
10168
448
Forrai Tibor (?-): Öreg halász. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 23x17 cm 2967118
10169
448
44000
Greguss Imre (1856-1910): Hölgy tollas kalapban. Olaj, fatábla. jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé kopott antik fakeretben. 17,5x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft