Festmények és grafikák Tételek száma: 531
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2948735
10354
448
3800
Olexa József (1960-): Erdei tisztás. Rézkarc, papír, jelzett, egyszeri nyomat, üvegezett keretben, 33×20 cm 2872979
10355
448
26000
P Manszurov (?-?): Funkcionalista festmény (előszó az Októberi Forradalom grafikái c. albumhoz). Szitanyomat. Fajó János által jelzett és datált (Fajó 78). Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, 85x60 cm 2917600
10356
448
P. Emődi Etelka (1945-): Nagyváradi részlet a püspöki templommal, 1987. Tus, papír, jelzett, 22x34 cm 2939499
10357
448
Palicz József (1931-): Lőeredmények megállapítása (munkásőrök) Rézkarc, papír, jelzett, 29×20 cm 2890860
10358
448
Papp Tibor (1936-2018): Szójáték. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 45,5x36 cm. Papp Tibor művészetéből az avantgárd sokszínűségét rekonstruálhatjuk: hagyományos értelemben vett szövegversek, szürrealista kiseposz, térvers/képek, szövegelemeket tartalmazó grafikák, számítógéppel generált költemények, logo-mandalák, bűvös négyzetek (azaz kubusok), az úgynevezett villanások ... 2969765
10359
448
28000
Patay László (1931-2002): Anya gyermekével (tanulmány a szekszárdi pannókhoz), 1983. Szén, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39×29 cm 2965938
10360
448
28000
Pattantyus Károly (1906-1987): Erdélyi napos erdő, 1964. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett keretben, 31x45 cm. 2972035
10361
448
Pándy Lajos (1895 -1957): Tehenek az istállóban. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben, 21×27 cm 2886977
10362
448
4600
Perei Zoltán (1913-1992): Anya. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. 15x10,5 cm 2966702
10363
448
17000
Pituk József Viktorián (1906-1991): Hortobágy (reklám v. plakátterv, 1940 körül?). Ceruza, papír, jelezve balra lent, hátoldalán hagyatéki pecséttel, üvegezett fakeretben, 31,5×23 cm 2856394
10364
448
Platthy György (1908-2003): Memento mori, 1945. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 70×50 cm. 2968959
10365
448
26000
Pogány Lajos (1873-1947): Gyerekportré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 30x24,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft