Georges Antoine Rochegrosse (1859-1938) után, Ch. Courtry metszése: Illusztráció Victor Hugo Les Burgraves c. művéhez. Rézkarc, selyem, jelzett a metszeten. 16,5x11,5 cm. Üvegezett fakeretben.
Johann Heinrich Ludwig Petersen (1806-1874) metszése, G. Naumann után: Szerenád (Das Ständchen - La serenata). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. 17,5x14 cm Üvegezett fakeretben.
cca 1835 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): Szűz Mária ábrázolások a máriavölgyi templomban (Pozsony környéke), 2 db rézmetszet, papír, jelzettek a metszeten, kissé foltos lapszélekkel, 17x11 cm
Elevation et coupe scenografiques du Chasteau de Caprarole. / Caprarola, Villa Farnese látképe és keresztmetszete. Rézmetszet, papír, XVIII. sz. vége - XIX. sz. eleje körül. Körbevágott, 24x18,5 cm