7 000 Ft
Nagy acélmetszetgyűjtemény, közte néhány litográfiával, össz. kb. 70 db, XIX. sz. közepe-második fele, klf. témákban (életképek, tájak, vadászat stb.) Részben színezett. Klf. méretekben. Részben sérült és foltos. Fekete mappában.