1906 Franz Dvorzak: Am Corso Polka francaise für pianoforte. Componirt von - -. Op. 18. Bp., 1906, Rózsavölgyi, 5+1 p. A címlapon budapesti Dunakorzó, a Vigadó és a Thonet-ház színes litografált képével, javított lapokkal, 6,5x8,5 cmx3, lapméret: 34x27 cm
Fiatal hölgy portréja, XIX. sz. második fele. Kézzel színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, hátoldalán utólagos Klinger Károly Pest, 1871 felirattal. Körbebágva, foltos. Üvegezett fakeretben. 59x51 cm
Német lovasság, többek közt huszárok (deutsche Kavallerie, zweiter Bogen). Színezett fametszet, papír, jelzés nélkül. Münchener Bilderbogen 879. Üvegezett fakeretben, 39x29,5 cm
Richard Knötel (1857-1914): Különböző államok lovassági alakulatai, többek közt Ausztria-Magyarország (Reiterei). Kromolitográfia, papír, jelzett a metszeten. Meyers Konversations-Lexikon 5. kiadásából, 1900 körül. Üvegezett fakeretben, 21x26,5 cm
Divatkép gyerekekkel, a francia Le Moniteur de la Mode c. magazinból, XIX. sz. közepe. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, kissé laza keretben. 18x25 cm
Divatkép két hölggyel, a francia Le Moniteur de la Mode c. magazinból, XIX. sz. közepe. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett keretben. 26x19 cm
Divatkép gyerekekkel és játékaikkal, a francia Le Moniteur de la Mode c. magazinból, XIX. sz. közepe. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett keretben. 26x19 cm
Divatkép hölgyekkel, a francia Le Moniteur de la Mode c. magazinból, XIX. sz. közepe. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett keretben. 26x19 cm
Nagy acélmetszetgyűjtemény, közte néhány litográfiával, össz. kb. 70 db, XIX. sz. közepe-második fele, klf. témákban (életképek, tájak, vadászat stb.) Részben színezett. Klf. méretekben. Részben sérült és foltos. Fekete mappában.