C. Steinicken, E. Schweinfurt után: Antivari. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Album malerischer Ansichten aus Dalmatien und seinen Nachbarlanden., Österr. Lloyd, Triest, 1855 c. kötetből. Lapszélei apró szakadásokkal. 11,5x18 cm / steel engraving on paper, with small tears on the edge
Az 1593. évi sziszeki (Sisak) ostrom és a törökök fölötti győzelem látképe (Contrafactur der Schlacht und Siegs so die Schristen vor Sysegk in Crabaten, wider die Turcke erhalten anno 1593), rézmetszet, papír. Megjelent: H. Ortelius: Chronologia oder Historische Beschreibung [...] Ober und Under Ungern., XVII. sz. eleje. Javított, paszpartuban, 16x26 cm
Barthel Beham (1502-1540): Ablakban ülő Szűzanya. XX. század elején készült reprodukciós rézkarc. Üvegezett keretben, kis folttal a szélén. 10,5x8,5 cm