5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
1896 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1896. I. félév (január-június). Bp., 1896, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 460 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, sérült, az elülső kötéstáblához ragadt címlappal, helyenként sérült, penészfoltos lapokkal.