1 000 Ft
Dr. Tornyai János: Gyere kicsim!... Gyere! (A szerző által aláírt példány!) Hódmezővásárhely, é.n. (cca 1940), Koncz Lászlóné Tornyai Mária (Bp., Madách-ny.), 1 sztl. lev.+254 p.+2 sztl. lev. Negyedik kiadás. Korabeli egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az eredeti illusztrált elülső papírborító bekötve.