1 000 Ft
Goethe, [Johann Wolfgang von]: Életemből. Költészet és valóság. (Gyermekkor és diákévek). Ford.: Turóczi József. Bp., é.n., Genius (Világosság-ny.), 440 p. Második kiadás. Átkötött, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, nagyrészt jó állapotban.