2 000 Ft
Nagyharang Ujságirók Könyvtára 4-5. sz.: Lakatos László: Panoptikum. Bp., [1912], Nagyharang, 126+2 p. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel.; Fényes László: Az élet meséi. Bp.,[1912], Nagyharang, 127+1 p. Átkötött papírkötés, az eredeti borító felhasználásával.;