2 000 Ft
Petőfi Sándor újabb költeményei. 1847-1849. I. kötet. Pest, 1871, Athenaeum, 304 p. Harmadik kiadás. Korabeli viseltes egészvászon-kötésben, rossz állapotú, a könyvtesttől elvált borítóval, sérült, szétváló fűzéssel, kissé foltos, helyenként kissé sérült lapokkal, néhány kijáró lappal.