Gary Chapman: A szerelem pszichológiája. Ford.: Kállai Tibor. Bp., 1997, Network TwentyOne Kft. Kiadói papírkötés. + John M. Gottman - Nan Silver: A boldog házasság hét titka. Ford.: Angster Mária. Bp., 2000, Vince. Kiadói kartonált papírkötés.
Harminc év 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Szerk.: Gara József. Bp.,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, egy hiányzó táblával.
Dr. Kelen Béla: Gyógyítás röntgen-, rádium- és ibolyántúli sugarakkal. Népszerű Természettudományi Könyvtár 4. Bp., 1923, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés (Gottermayer-kötés), sérült borítóval, a gerinc hiányzik .
Hérodotos: Kyros és Kroisos története. Ford.: Devecseri Gábor. Bp.,1943,Hungária, 88+6 p. A borító Cseniczky Tihamér munkája. Kiadói félvászon-kötés, enyhén kopott.
Iparostanonciskolai Olvasó-és Tankönyv a II. Osztály számára. Szerk: Dr. Gulyás István, Klauzer János, Bóbik Imre, Gál József, Bp. Cca 1928 Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, félbőr-kötés kartonált papírborítóval. Irredenta jellegű hátlappal.
Ford.: Bán Aladár: Kalevipoeg. Bp. 1929, A La Fontaine Irodalmi Társaság által megbízva kiadta: Kilián-Féle Egyetemi könyvkereskedés. 336 p.Papírkötés. Kopott, a borító szakadozott.
József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte: Bálint György. Bp., é.n. (cca 1940), Cserépfalvi. Sérült papírkötésben, kijáró címlappal, a könyv végén (tartalomjegyzék) sérült, kijáró lapokkal, néhány lap hiánnyal. Biczó András által tervezett ex libris-szel (Dr. Csiky László).
Omár Khájjám: Rubáiját. Fordította: Szabó Lőrinc. Szász Endre rézkarcaival illusztrált. Az utószót és a jegyzeteket írta Vekerdi József. Bp., 1965, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott kartonált papírkötésben. Megjelent 3400 példányban. Számozatlan példány.
2 darab 88 színes oldal könyv: dr. Rimóczi Imre: A leggyakoribb gombákról + dr. Bodor János: A kerti károsítókról. Mezőgazdasági kiadó, Budapest, 1982-1984. Kiadói papírkötésben.