Kosztolányi Dezső: Alakok. Molnár C. Pál szövegközti illusztrációival. Bp.,[1929], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 144+1 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, foltos borítóval.
Maurice Leblanc: Az olajlámpás. Arséne Lupin rendkívüli kalandjai. Ford.: Bíró Sándor. Bp., én., Dante. Átkötött papírkötésben, az elülső borítón fénymásolattal, foltos címlappal.
1973 Winna latorosl i wino w poezji i malej grafice Wystawa zorganizowana dla uczczenia pamiejci Sándora Petőfiego w 150-leci jego urodzin 1823-1973. Tarnów, 1973. Lengyel nyelven. + 1973 No, 64. Wielkopolanin 1849. Tarnów, 1973., Tarnowski Towarzystwo Przyjaciol Wegier. Lengyel nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
Szentmihályi Szabó Péter: Felőlünk az idő szól majd. Válogatott versek és írások, kiadatlan kéziratok. DEDIKÁLT! Könyves Galaxis. Bp.-Újpest, 2005, N. J. Pro Homine. Kiadói egészvászon-kötés, néhány foltos lappal.
Kántás Balázs: Szamizdat. Közéleti versek. Dunaharaszti, 2013., Nap, 14 p. Kiadói papírkötés. "A kötet megjelent bibliofil kiadásban, 50 számozott példányban." De ez számozatlan példány.
Fekete István: Vuk. Bp., 1965, Móra Ferenc Könyvkiadó. Első kiadás! Csergezán Pál rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
Király Lajos: Emlékek, tájak, utazások. DEDIKÁLT; Meditációk a küzdelemről, a betegségről és a létről. DEDIKÁLT. Bp., 2017-2019., Bíró Family. Kiadói papírkötés.
Jókai Mór: Kakas Márton humoristikus levelei, kiválogatott versei és apróbb elbeszélései I-II., egybekötve. Második kiadás, a második rész címlapja hiányzik. Pest, Heckenast Gusztáv, 1871, átkötött félvászon kötés.