Steven Kotler: A lehetetlen művészete. Hogyan hozzuk ki magunkból a csúcsteljesítményt? HVG könyvek, Budapest, 2021. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban.
Gobineau, [Josef Arthur de]: A Renaissance. 5 kötet. [Teljes]. Savonarola; Cesare Borgia; II. Gyula; X. Leó; Michelangelo. Kis Helikon 5-9. köt. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Egységes kartonált papírkötésben, vegyes (többségében jó) állapotban.
Karinthy Frigyes munkái sorozat 4. kötete : Gyilkosok. Bp.,é.n., Athenaeum-Dick Manó 178 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Nagy Pál: Pogány dalok. Rákosi Jenő bevezető soraival. Bp., 1926, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, viseltes lapszélekkel, műanyag borítással. A könyv előlapján aláírva 1942 karácsonyán. A szerző testvérének? ajándékozó soraival
Bokréta. a magyar népköltés java termékeiből. Összeáll. Endrődi Sándor. Bp. 1905. Magyar Könyvkiadó Társaság. 319 p. Aranyozott festett, kiadói nylon-kötésben. Kopott, a gerinc sérült, hiányos.
re : 35. Harmincöt éves a Rajk László Szakkollégium 2000-2004. Szerk.: Jánka Adrienn és Szolnoki Pálma. Bp., 2004, Rajk László Szakkollégium. Kiadói papírkötés.
Dr. Czeke Marianne - Dr. H. Révész Margit: Gróf Brunsvik Teréz élet- és jellemrajza. Ford.: Dr. Petrich Béla. Bp., 1926, ,,Kisdednevelés", 1 t.+108 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és fűzéssel, helyenként kissé sérült lapszélekkel, ázásnyomokkal. A címlapon ajándékozási bejegyzéssel, a M. Kir. Állami Gróf Brunszvik Teréz Kisdedóvónőképző-Intézet bélyegzőjével és igazgatójának aláírásával.
Pierre Ronsard verseiből. Ford.: Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, apró szakadással, helyenként sérült lapszélekkel.
Legujabb hölgyek titkára. Házi tanácsadó és levelező az élet minden körülményeire [...] Minden rangu és rendű nők számára. Bp., 1889, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 107+(1) p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, foltos borítóval, a címlapon bejegyzésekkel.